fbpx

Dixit Puzzle – Telekinesis

1.290 ден

  • Сложувалка со 1000 парчиња
  • Големина на сликата: 68 x 48 cm
  • Возраст: 12+

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: PAZ131-8 Категории: , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Discover the magic and wonder of Dixit with these splendid, high-quality puzzles. Offered in either 500 or 1000 pieces, each Dixit puzzle is illustrated by renowned Dixit artists Marie Cardouat or Marina Coudray. Once the puzzle is completed, the final product is worthy of framing! Fans of Dixit

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0