fbpx

Frostpunk: The Board Game

6.990 ден

  • Број на играчи: 1-4
  • Времетраење:  120-150 мин
  • Вoзраст: 16+
  • Издавач: Glass Cannon Unplugged

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0