fbpx
На попуст %

Ikoria: Lair of Behemoths Prerelease Kit

1.700 ден 1.500 ден-12% ПОПУСТ

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG16/4 Категорија: Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Each Ikoria: Lair of Behemoths prerelease kit contains the following:

  • Ikoria: Lair of Behemoths Draft Boosters
  • 1 foil promo-stamped rare or mythic rare from Ikoria: Lair of Behemoths
  • 1 Spindown life counter
  • 1 set of double-sided keyword counters
  • 1 MTG Arena code card

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0