fbpx

Pole Position

990 ден

  • Број на играчи: 1
  • Вoзраст: 7+
  • Број на предизвици: 48
  • Издавач: Smart Games

4 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Don’t get dis-track-ted! 

Ready to take this 3D tin travel game for a spin? Find the correct position of these magnetic racing cars and see who really hits the apex! A unique packing puzzle in a handy travel case. Become the champion of the 48 nail-biting challenges on all 6 tracks. Off to the races!

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0