fbpx

Spider-Man Mask Light

2.490 ден

Shaped like Spider-Man’s mask
22cm (8.7″) tall shaped light
Powered by USB (cable included) or 3x AAA batteries (not included)

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: LI70 Категории: , , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Strengthen your spidey senses with this Spider-Man Mask Light.

The 22cm (8.7″) tall light is wall-mountable and free-standing – the choice is yours. Shaped like the superhero’s mask, turn it on to let the friendly neighbourhood Spider-Man light up your space.

Power the light with USB (cable included) or 3x AAA batteries (not included).

The Spider-Man Mask Light will make a super addition to your home. Marvel fans will love it.

Officially licensed Marvel product

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0