fbpx

Ultra Pro 50ct Pro-Matte Standard Deck Protectors (White)

200 ден

  • Glare free, non reflective sleeves make these ideal for tournament use
  • Each package contains 50 Deck Protector sleeves
  • Fits all standard size cards such as Magic: the Gathering, Pokemon, various sports cards, etc.
  • High-quality, matte surface for a softer, more comfortable feel and more natural shuffling
  • Acid-free, no PVC

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Ultra Pro’s Pro-Matte Deck Protector sleeves use high-quality materials making them ideal for tournament use. Clear side uses non-glare matte material for a softer feel and smoother shuffle. Store and protects standard sized cards such as Magic: the Gathering and Pokémon from damage such as bent corners and scratches. Each pack comes with 50 sleeves printed with Ultra Pro’s quality hologram seal. All Ultra Pro Protective Sleeves are non-PVC and acid-free, allowing for archival-safe strorage.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 1