Ваучери
за подарок

Не знаеш која игра ја сака тој/таа? Која сложувалка или фигура да ја купиш?

Изненади ги твоите најмили и подари вредносен ваучер со кој ќе може да си купат кој било производ од нашата продавница или веб сајт!

Одбери или комбинирај ваучери

500

ВО ВРЕДНОСТ ОД 500 ДЕН.

ВО ВРЕДНОСТ ОД 200 ДЕН.

200

STARTING AT $19

100

ВО ВРЕДНОСТ ОД 100 ДЕН.

Како се подарува ваучер:

  1. Кликате на копчето од онаа вредност од која сакате да купите ваучер или повеќе пати во комбинација за да ја добиете саканата сума.
    На пр: еден 500, еден од 200 и еден од 100 денари (или осум од 100, или четири од 200)за вкупна сума од 800 денари и тие автоматски ви се префрлаат во кошничка.
  2. Откако ќе ја довршите нарачката, ќе ви испратиме на вашата е-маил адреса код во вредност на вкупната сума која сте ја одбрале. Кодот можете да го подарите и ќе може да биде искористен за купување на кои било производи од нашиот сајт.
  3. Доколку ваучерот не сакате да биде електронски, туку сакате да го добиете во хартиена форма, тоа треба да го нагласите во коментар кога ја правите нарачката. Во тој случај ваучерот ќе ви биде испратен по карго до вашата адреса.

    * доставата за ваучерите до 1100 ден. е фиксна и изнесува 100 ден. , над оваа сума доставата е БЕСПЛАТНА

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка (0)