fbpx

Minecraft Axolotl Icon Light

1.190 ден

  • 11cm (4.3″) tall shaped light
  • Powered by 2x AAA batteries (not included)
  • Officially licensed Minecraft product

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Bring the aquatic cave biome into your home with this Minecraft Axolotl Icon Light.

The 11cm (4.3″) tall light is shaped like the pink blocky axolotl mobs from Minecraft. Turn it on to cast a warm light around your room.

The Axolotl Icon Light will make a great light-up addition to any gamer’s living space.

 

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0