fbpx

Minecraft Axolotl Light

1.990 ден

  • Two light modes and five colours
  • 21cm (8.2″) shaped night light
  • Powered by 3x AA batteries (not included)
  • Officially licensed Minecraft product

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Illuminate your room with this adorable Axolotl Light.The 21cm (8.2″) wide night light is designed to resemble the friendly aquatic creature from Minecraft. It emits a comforting and soothing pink…

 

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0