fbpx

Catapults (S, N, F, DK)

2.490 ден

  • Број на играчи: 2
  • Времетраење:  20-30 мин
  • Вoзраст: 7+
  • Издавач: Vesuvius Media
  • Играта е неанглиско издание, не содржи правила на англиски јазик (додаток).
  • Играта е јазично независна (компонентите не содржат текст).

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

 

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0