fbpx

Diamond Select: Lord of the Rings – Lurtz Deluxe Action Figure

2.490 ден

  • Figure is in 18 cm scale
  • Detailed sculpting
  • Full range of accessories

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: AF82 Категории: , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

The fearsome Uruk-hai warrior is on the hunt. This approximately 18 cm figure of Lurtz features over 16 points of articulation as well as interchangeable parts and accessories. The Lord of the Rings Series 5 Lurtz Deluxe Action Figure comes in a full color window box.

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0