fbpx

Funko POP! Harry Potter – Hedwig #76

990 ден

  • Производител: Funko
  • Висина: ≈10см.

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: FP01/257 Категории: , , , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

Funko Pop! Harry Potter – Hedwig #76

Straight from the wonderful world of wizardry comes Funko’s magical new wave of Harry Potter Pop! Vinyl Figures!

This is one Funko’s most exciting Harry Potter waves to date, including not only the usual suspects, but also some other fan favourites who are finally getting the Pop! Vinyl treatment.

This Pop! features Harry’s beloved pet owl companion, Hedwig.

An absolute MUST for any true Harry Potter fan!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0