fbpx

Huzzle Cast Rotor

990 ден

Specifications

  • Level 6
  • Material: Metal
  • Mission: Disassemble and assemble puzzle
  • Players: 1
  • Size Box 7,5×11,7×4,5cm

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Disassemble and assemble puzzle.

The stylish design of the interlocking pieces of the same shape, are reminiscent of an emblem. The uniquely shaped pieces, along with numerous solutions, make this a difficult puzzle.

Designed by Hong Kong designer Kyoo Wong. © 2019 Hanayama Co., Ltd. All rights reserved.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0