fbpx

Kaissa Large Card Sleeves (65×100)

200 ден

2 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM47 Категорија:
СПОДЕЛИ

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 65 х 100 мм – содржи 100 проѕирни најлончиња
  • Kaissa Coppert Board Game Standard Card Sleeves – 65 x 100 mm (100 clear sleeves)
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0