fbpx
На попуст %

Meeple Land

1.790 ден-18% ПОПУСТ

  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење: 60 мин
  • Вoзраст: 10+
  • Издавач: Blue Orange 

2 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Build the most renowned amusement park of all time in Meeple Land! Buy the most beautiful attractions, offer the best services, and accommodate as many meeples as possible with buses and advertising. Meet the expectations of the meeples, and success will be yours! Do not neglect any of your meeples, however, for the unsatisfied ones will tarnish your reputation…

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0