fbpx

Memoir ’44: New Flight Plan (Expansion)

3.990 ден

  • Броj на играчи: 2-8
  • Времетраење: 30-60 мин.
  • Возраст: 8+
  • Издавач: Days of Wonder
  • Eкспанзија за Memoir ’44 (за да ја играте потребна ви е основната игра)

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0