fbpx

Nightmare Before Christmas Logo Light

1.590 ден

  • Includes phase on and pulsing light modes
  • 30cm (12″) wide light
  • Powered by USB (cable included) or 3x AAA batteries (not included)
  • Officially licensed Disney product

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

 

Light up your room with this Nightmare Before Christmas Logo Light.The 30cm (12″) wide light features the iconic logo from the beloved Tim Burton movie. The light can be wall-mounted (instructions.

 

  • Add a pop of Barbie pink to your home
  • 15cm (6″) x 30cm (12″) LED light
  • Powered by USB (cable attached)
  • Officially licensed Barbie product
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0