fbpx

Platinum pages 9-pocket (страница за албум)

25 ден

  • Safe storage
  • PVC- and acid-free
  • Highest Clarity / UV protection
  • Lays flat / super strong welds
  • Patented

60 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM82-1 Категории: , ,
СПОДЕЛИ

Опис

The Ultra Pro Platinum Series 9-Pocket Pages are suitable for all standard cards such as Pokémon, Yu-Gi-Oh, Magic etc. and impress with the following features:

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0