fbpx
На попуст %

Pokémon Trading Card Game: Holiday Calendar

2.990 ден-25% ОНЛАЈН Попуст!

  • The Pokémon TCG: Holiday Calendar includes 25 surprises to discover:

    8 foil Pokémon TCG cards with a festive stamp

  • 5 Pokémon TCG booster packs

  • 7 Pokémon TCG 3-card fun packs

  • 2 Pokémon coins

  • 2 Pokémon sticker sheets

  • 1 sidekick dangler featuring Pikachu and Glaceon

  • Plus, find a code card for Pokémon TCG Live!

  • Suitable for ages 6 and up

3 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: POK56 Категории: , , Таг:
СПОДЕЛИ

Опис

25 days of Pokémon TCG surprises! Celebrate the season with 25 days of surprises in the Pokémon TCG: Holiday Calendar! From special foil cards to booster packs and more, there’s a different Pokémon goodie to open every day.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0