fbpx

Portfolio Dragon Shield 18-Pocket Non Glare Collectors Black

40 ден

  • 18 side-loaded card pockets/page.
  • Soft frosted surface that reduces the glare from hard light sources.
  • Made for standard size cards measuring up to 63×88mm (2½”x3½”).

30 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM01-5 Категории: , ,
СПОДЕЛИ

Опис

Dragon Shield 18-Pocket Pages Side loaded Non-Glare

Dragon Shield 18-Pocket Pages have rounded corners and soft-touch edges that eliminate sharp edges for good. The obvious choice for your home collection that fits perfectly with your Slipcase Binders!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0