fbpx

Silver & Gold (MK/SRB/AL)

990 ден

  • Правила на македонски, српски, бошњачки и албански јазик
  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење: 20 мин
  • Вoзраст: 8+
  • Издавач: Nürnberger-Spielkarten-Verlag

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Награди и признанија:

 

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0