fbpx

The Brothers’ War PreRelease Pack

1.890 ден

 • ВАЖНО: ПРОДУКТОТ НЕ СМЕЕ ДА БИДЕ ПРАТЕН ПРЕД 18.11.2022
 • Пририлис пакот содржи:
  • 6 The Brothers’ War Draft Boosters
  • 1 foil, year-stamped Rare or Mythic Rare
  • 1 MTG Arena code card (only available in select regions)
  • 1 deck box
  • 1 Spindown die
Исчисти
Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG16-7 Категории: , Тагови: ,
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0