fbpx
На попуст %

The Brothers’ War Set Booster Box

8.925 ден-15% ПОПУСТ

  • 1 Case of 6 The Brothers’ War Set Booster Boxes—the best MTG boosters to open just for fun
  • Total of 180 The Brothers’ War Set Boosters—30 in each booster box
  • 12 Magic: The Gathering cards per Set Booster—1–5 cards of rarity Rare or higher in every pack
  • Traditional Foil card and Art Card in every BRO Set Booster
  • Travel back in time to command powerful artifacts and giant robots

Нема на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: WCMG21-16 Категории: , Тагови: ,
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0