fbpx

The Mind Extreme (MK/AL/SRB)

890 ден

  • Број на играчи: 2-4
  • Времетраење:  20 мин
  • Вoзраст: 8+
  • Издавач: Nürnberger-Spielkarten-Verlag

4 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Aко ви се допаѓа бестселерот The Mind, тогаш мора да го пробате иThe Mind Extreme!

Правилата остануваат исти, но картите играјте ги сега на две купчиња – на растечко и опаѓачко. Внимание, некои нивоа мора да ги одиграте на слепо!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0