fbpx

Three Little Piggies Deluxe

1.990 ден

  • Возраст: 3+
  • Броj на играчи: 1
  • Број на предизвици: 48
  • Издавач: Smart Games

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Откога ќе ги изградат своите куќички, Трите Прасиња можат мирно да си играат во дворот… се додека не се појави волкот. А тогаш, треба веднаш да се сокријат во своите сигурни домови!
Содржи големи тродимензионални делови погодни за држење во рака!
Играњето на оваа игра ги стимулира следните когнитивни способности:

  1. концентрација
  2. логика
  3. решавање на проблеми
  4. просторен увид
  5. планирање
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0