fbpx
На попуст %

Funko Pocket Pop! & Tee (Child): Harry Potter Trio (различни детски големини)

1.290 ден-32% ПОПУСТ

  • T-shirt plus Pocket Pop
  • Kids’ size t-shirt
  • Funko height: approx. 5 cm
  • Standard length
  • Regular fit
  • Crew neck
  • Front print

S = 122/128
M = 134/140
L = 146/152
XL = 158/164

Исчисти
Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

From Funko’s new ‘POP! & Tee’ line comes this cool set of a high quality kids t-shirt and an exclusive pocket POP! vinyl figure (5 cm tall) only available in the set.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0