fbpx

Pokemon 9-Pocket Portfolio – Koraidon & Miraidon

990 ден

  • Official Pokemon Scorching Summit 9-Pkt Portfolio featuring Koraidon & Miraidon by Ultra Pro!
  • 10 high quality pages for standard sized cards.
  • Holds up to 90 cards, one per case and up to 180 cards, two per case.
  • Made from archival-safe, polypropylene materials to better protect your cards.

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0