fbpx

Dragon Shield Card Codex 360 9-pocket Portfolio – Forest Green

1.990 ден

  • Can hold up to 360 cards
  • Label included for spine
  • Convenient elastic strap

1 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM71 Категории: , , Тагови: ,
СПОДЕЛИ

Опис

Trade, display and exhibit your cards in an exclusive Card Codex portfolio. Shelter your cards beneath the specially reinforced Dragon Skin cover which saves your treasured cards from dents and creases. Slide cards into premium sideloading pocket pages and close the Codex with the convenient elastic strap. The Card Codex 360 lets you exhibit up to 360 cards on its 20 pages with 18 sideloading pockets each.

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0