fbpx

Kaissa Premium Mini Eurо Card Sleeves (45х68)

150 ден

4 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM37 Категорија:
СПОДЕЛИ

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 45 х 68 мм – содржи 50 проѕирни премиум најлончиња
  • Kaissa Premium Mini European Board Game Standard Card Sleeves – 45 x 68 mm (50 premium clear sleeves)

 

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0