fbpx

Kaissa Standard Card Sleeves (56×87)

150 ден

3 на залиха

Листа на желби
Листа на желби
SKU: REM56 Категорија:
СПОДЕЛИ

Опис

  • Најлочиња за карти со димензии 56 х 87 мм – содржи 100 проѕирни најлончиња
  • Kaissa Standard USA Standard Card Sleeves – 56 x 87 mm (100 clear sleeves)
TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0