fbpx

The Game: Quick & Easy (MK/SRB/AL)

890 ден

  • Правила на македонски јазик
  • Броj на играчи: 2-5
  • Времетраење: 8-10 мин.
  • Возраст: 10+
  • Издавач: Nürnberger-Spielkarten-Verlag

На залиха

Листа на желби
Листа на желби
СПОДЕЛИ

Опис

Oдиграј карта, извлечи карта. The Game: Quick & Easy e молскавична, но не многу едноставна варијата на хит-играта The Game.

Ќе успеете само ако сте вистински тим!

TOP

Најава

Направи профил

Вашите податоци ќе бидат употребени за подобро искуство со нашиот сајт, да имате пристап до вашиот профил на сајтот, и се останато опишано во политика на приватност.

Обновување на лозинката

Ја заборавивте лозинката? Ве молиме внесете го вашето корисничко име или е-маил адреса. Ќе добиете линк за да креирате нова лозинка преку е-маил.

Кошничка 0